KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Mysupplement Bcaa Powder Aromasız 500g

İndirimli
%15 İNDİRİM
AROMASIZ
İSTEDİĞİN
ÜRÜNE EKLE
KAZANCINIZ 55,35 TL
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement Bcaa Powder Aromasız 500g

Son Kullanma Tarihi:

  Yüksek ham madde kalitesi

  5000 mg BCAA

  %100 saf

Aroma :
Aromasız 500g
Hediye:
Hediye Seçiniz
Tükendi

MySupplement BCAA toz formunda bir BCAA ürünüdür. 2:1:1 BCAA oranına sahiptir. Her servisinde 5000 mg BCAA sunar. Şeker içermez. %100 saf aromasızdır. Aromasız almak, başka ürünlere katmak isteyenler için idealdir.

MySupplement ham maddesi Avrupa’da kendi alanında en büyük üreticilerde GMP standartlarına sahip tesislerde üretilmektedir. Ürünler kolay karışır ve köpürmez.

BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

BCAA takviyeleri antrenman öncesinde, antrenman esnasında ya da sonrasında kullanılabilir. Tavsiyemiz günde 1 ölçek kullanmanız. Saf bir üründür yani aroma içermez. Dilediğiniz takviyenin (örn: protein tozu, preworkout vs.) içerine ekleyerek kullanabileceğiniz gibi sadece su ile de tüketebilirsiniz.  

Hakkımızda
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında Türkiye’nin öncü olan Farmatek tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor. Mysupplement markası, Farmatek ailesinin üreticiden tüketiciye aracısız modelidir.

Farkındayız!
Ülkemizde artan maliyetlerden dolayı kaliteli ham madde ile üretilmiş supplement ürünlerin ulaşım her geçen gün zorlaşmaktadır.

Bu yüzden yanınızdayız!
Farmatek ailesi olarak bu zor süreçte her zaman olduğu gibi önceliğimiz etiket değerlerine %100 sahip, en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmak.

Ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz.

Farmatek olarak ürünlerimizi kendi tesisimizde GMP kalitesinde üretiyoruz. Hiçbir aracı olmadan sadece mysupplement.com.tr web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede en yüksek kaliteyi, optimum fiyat ile sizlerle buluşturabiliyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:5g
Porsiyon Sayısı:100
Her Porsiyon İçin Miktar
Enerji/Energy 0kJ/0kcal
Yağ/Fat 0g
-Doymuş Yağ/Saturated Fat 0g
Karbonhidrat/Carbohydrate 0g
-Şekerler/Sugars 0g
Protein 0g
Tuz/Salt 0g
2:1:1 BCAA MATRIX 5000mg
L-Lösin/L-Leucine 2500mg
L-Izolösin/L-Isoleucine 1250mg
L-Valin/L-Valine 1250mg
Kullanım Bilgisi:Antrenman öncesinde 1 servis (5g) ürünü 250ml su veya tercih ettiğiniz bir içecek ile karıştırınız. Günde 1 servis tüketiniz. Üründe çökme olabileceğinden kullanmadan önce kaşık ile karıştırınız. Belirtilen kullanıma uyunuz. Önerilen dozu aşmayınız.

Benzer Ürünler

Kazancınız 89,25 TL
Mysupplement Doypack BCAA Powder

Mysupplement Doypack BCAA Powder Karpuz 560g

595,00 TL 505,75 TL

DETAYLI İNCELE
Kazancınız 53,25 TL
Mysupplement Bcaa + Glutamine

Mysupplement Bcaa + Glutamine Karpuz 360g

355,00 TL 301,75 TL

DETAYLI İNCELE
Kazancınız 59,25 TL
Mysupplement Bcaa Powder

Mysupplement Bcaa Powder Elma 320g

395,00 TL 335,75 TL

DETAYLI İNCELE
Kazancınız 46,50 TL
Mysupplement Glutamine Powder

Mysupplement Glutamine Powder Aromasız 250g

310,00 TL 263,50 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Üretim
Üretim kalitesini garanti edebilmek için ürünlerimizi fason olarak değil kendi tesislerimizde üretiyoruz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.