KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Hakkımızda

Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında Türkiye’nin öncü olan Farmatek tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor. Mysupplement markası Farmatek ailesinin üreticiden Halka modelidir.

Farkındayız!
Ülkemizde artan maliyetlerden dolayı kaliteli ham madde ile üretilmiş supplement ürünlerin ulaşım her geçen gün zorlaşmaktadır.

Bu yüzden yanınızdayız!
Farmatek ailesi olarak bu zor süreçte her zaman olduğu gibi önceliğimiz etiket değerlerine %100 sahip, en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmak.  

Ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz.

Farmatek olarak ürünlerimizi kendi tesisimizde GMP kalitesinde üretiyoruz. Hiçbir aracı olmadan sadece mysupplement.com.tr web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede en yüksek kaliteyi, optimum fiyat ile sizlerle buluşturabiliyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Kilometre Taşları

1996

Türkiye’nin ilk vitamin, mineral ve sporcu ürünleri ithalatçısı ve distribütörüyüz.

1997

Türkiye’nin ilk gıda takviyesi ve sporcu ürünleri mağazası olan “Gold’s Nutrition Shop”u açtık.

 

2003

Distribütörlüğümüzdeki LifeTime Vitamins, binlerce eczaneye ulaşarak Türkiye’nin en büyük ikinci gıda takviyesi markası haline geldi.

2006

Johnson & Johnson markası olan ve ABD’nin en popüler tatlandırıcısı Splenda’nın Türkiye resmi distribütörü olduk. Kısa bir süre içinde Splenda, İngiltere’den sonra Avrupa’daki en büyük Pazar payına Türkiye’de sahip oldu.

2008

ABD’nin popüler zayıflama ürünleri üreten ZeroSHOT’ı tüketiciler ile buluşturduk.

2009

Dünyanın en büyük sporcu beslenme markası olan Muscletech’in Türkiye distribütörü olduk.

2010

ABD’nin en büyük fitness dergisi Muscle & Fitness’ı Türkiye’de okurlar ile hem basılı hem de online olarak buluşturduk. Sağlıklı yaşam ve beslenme alanlarında en çok okunan yayınlardan biri haline getirdik.

2010

Türkiye’de protein bar sektörünün öncüsü olduk. Dünyanın en büyük üreticileri ile çalışarak içerik anlamında eşsiz ürünleri tüketiciler ile buluşturduk. Protein barların sağlıklı beslenme ve fit yaşamın bir parçası olabileceğini kitlelere aktardık.

2015

Bigjoy Sports markasını tüketiciler ile buluşturarak supplement sektöründe yeni bir sayfa açtık.

2015

Türkiye’nin ilk protein ilaveli fonksiyonel gıda kategorisini ürettik ve süpermarketlerde tüketiciler ile buluşturduk.

2018

İçime hazır sıvı, toz, tablet ve bar formunda kolajen desteği sunan Suda Collagen ile eczane raflarındaki yerimizi aldık. Kısa sürede kolajen pazarının lider ve en popüler markası olduk.

2020

Başka yerde bulamayacağınız formüller içeren Suda Vitamin serisi ile Türkiye genelinde eczanelerde yerimizi almaya başladık.

Yeniliklere Devam

Sağlıklı yaşam ürünleri ve sporcu besinleri sektöründe bir marka olan Farmatek tüketiciler için güvenin adıdır.

 
17000
üzerinde mutlu eczane
 
1600
üzerinde mutlu bayi
 
550
üzerinde mutlu spor salonu
 
22
yıllık deneyim

Yüzbinlerce Mutlu Müşteri

%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Üretim
Üretim kalitesini garanti edebilmek için ürünlerimizi fason olarak değil kendi tesislerimizde üretiyoruz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.