KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Zayıflama

İndirimli
%20 İndirim
Mysupplement L-Carnitine

Mysupplement L-Carnitine Limon 1000ml

369,00 TL 295,20 TL

DETAYLI İNCELE
İndirimli
%20 İndirim
Mysupplement L-Carnitine Thermopro

Mysupplement L-Carnitine Thermopro Çilek 1000ml

479,00 TL 383,20 TL

DETAYLI İNCELE

Zayıflama Hakkında

Yağ yakımı ve zayıflama, pek çok sporcunun programında önemli bir yer tutuyor. Özellikle kas dokusunun daha net ortaya çıkarılması için önemli olan bu süreçte çeşitli supplementlerden destek alınabiliyor. L-Carnitin, CLA ve buna benzer yağ yakıcı supplementler sayesinde sporcuların daha hızlı şekilde kilo vermeleri sağlanabilmekte.

CLA

LA, vücuda doğal yollardan alınabiliyor olsa da yüksek miktarlarda alınmak istendiğinde supplement kullanımını gerektirmektedir. Farklı niteliklere ve içeriklere sahip olan CLA çeşitleri sayesinde, sporcuların kilo verme ve zayıflama konusunda destek alması sağlanmaktadır. CLA genellikle kapsül formunda tüketilmektedir. CLA satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ürünün orijinal olup olmadığıdır. Kaliteli markalara ait, doğru şekilde üretilmiş olan ürünleri tercih ederek en iyi takviyeleri alabilirsiniz.

L-Carnitine

Zayıflama ve yağ yakımı konusunda en çok tercih edilen supplementlerin başında gelen L- Carnitine, vücutta lizin ve metionin adı verilen iki bileşen yardımıyla üretilmektedir. L-Karnitin, besin yoluyla da alınabilmektedir. Özellikle kırmızı et, hayvansal ürünler, süt ve balık gibi besinlerden alınabilen bu takviye, yağ yakımı ve zayıflama üzerinde oldukça etkili bir rol oynamaktadır. Karnitin, sıvı veya tablet formlarında bulunabilmektedir. Özellikle vegan ve vejetaryen beslenme alışkanlıklarına sahip olan sporcuların takviye almaları tavsiye edilmektedir. Doğru diyet ve spor programlarıyla birleştirildiğinde, L-carnitine kullanımının kilo verme konusunda katkı sağladığı bilinmektedir. Yine aynı şekilde, özellikle direnç egzersizleri sırasında performans artışı sağladığı da bilinen bir durumdur.


Zayıflama Sık Sorunlanlar

Oldukça popüler besin takviyelerinden biri olan CLA, özellikle zayıflama konusunda katkı sağlayan ürünler arasında gösterilmektedir. Konjüge Linoleik Asit açılımı ile bilinen CLA, omega yağ asitlerinden oluşmaktadır.

Doğal olarak üretilen karnitin, aynı zamanda supplement yoluyla alınabilen bir amino asit takviyesi olarak gösterilmektedir.
%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Üretim
Üretim kalitesini garanti edebilmek için ürünlerimizi fason olarak değil kendi tesislerimizde üretiyoruz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.