KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Kapıda Ödeme Ve Ücretsiz Kargo

KAPIDA ÖDEME
SEÇENEĞİ
 

MySupplement.com.tr ’dan oluşturduğunuz siparişlerin ödeme yöntemini dilerseniz "kapıda ödeme" olarak seçebilirsiniz. Bu şekilde kapıda ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz kapıda ödeme yöntemini için “Kapıda Nakit Ödeme” veya “Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme” seçeneklerinden birini siparişinizi oluştururken tercih etmeniz gerekir.

Kapıda ödeme seçeneği tercih edilen siparişlerde, siparişiniz üzerinde belirttiğiniz telefon numaranızdan size onay kodu gönderilmektedir. Tarafınıza gelen onay kodunu girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerden sipariş büyüklüğüne göre “kapıda tahsilat ücreti” alınmaktadır.

Kapıda tahsilat ücreti” otomatik olarak ürün faturanıza yansıtılmakta olup, kargo şirketleri tarafından talep edilmektedir.

Siparişinizle ilgili olarak bize ulaşmak isterseniz 0850 755 7884 (Resmi iş günleri 10:00-18:00 arasında) nolu telefon numaramızdan tarafımıza arama gerçekleştirebilirsiniz.
KARGO
ÜCRETSİZ Mİ?
 
150 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Üretim
Üretim kalitesini garanti edebilmek için ürünlerimizi fason olarak değil kendi tesislerimizde üretiyoruz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.