KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Mysupplement ZMA 90 Kapsül

İndirimli
%15 İNDİRİM
KAZANCINIZ 28,50 TL
ÜCRETSİZ KARGO

Mysupplement ZMA 90 Kapsül

Son Kullanma Tarihi:
Gramaj: 90 Kapsül
Tükendi

ZMA nedir?
ZMA çinko, magnezyum ve B6 vitamininden oluşan mineral bir gıdatakviyesidir.
ZMA’nın antrenmandan sonra yıpranan kasların toparlanmasın, kassentezinde rol oynadığı ve bunların sonucunda güç artışına yardımcı olduğu klinik araştırmalar ile desteklenmektedir. ZMA ayrıca uyku düzenine yardımcı olur. İçeriğindeki B6 vitamini de enerji desteği sağlayabilir.
ZMA’nın faydaları nelerdir?
ZMA’nın öncelikle bir mineral takviyesi olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Her ürün kreatin ya da preworkout’lar gibi etkisini kullandıktan kısa bir süre içerisinde hissettirmez. En başta vitamin-mineral ürünleri bu tarz ürünlerle kıyaslamak büyük bir haksızlık olacak ve düzenli kullanımda elde edeceğiniz faydalardan sizi mahrum bırakacaktır. ZMA yaygın bilinenin aksine direkt olarak bir testosteron artırıcı değildir ama araştırmalar ZMA’nın yoğun antrenman döneminde yüksek testosteron seviyelerini korumakta yardımcı olabildiğini göstermektedir. Çinko ve magnezyum, vücudumuzda protein sentezi gibi pek çok reaksiyon için kritik öneme sahip enzimlerin üretiminde kullanılır. Bu enzimler metabolizma hızını, kas ve kemik sağlını doğrudan etkiler. Eğer anabolik hormonlara etkisini öğrenmek istiyorsanız Batı Washington Üniversitesi'nde erkekler Kolej Basketbol Turnuvası’nda (NCAA) mücadele eden profesyonel basketbol oyuncuları arasında yapılmış 8 haftalık araştırmaya bakabilirsiniz1. Her gece ZMA alan grup ile plasebo alan grup karşılaştırılmış ve ZMA alanlarda testosteron düzeylerinde yüzde 30’luk bir artış gözlenmiş, plasebo alan grupta ise testosteron seviyelerinde yüzden 10’luk bir düşüş gözlenmiş. Ayrıca ZMA alan grup daha kaliteli bir uyku düzenine sahip olmuşlar. Bir başka araştırma da Konya 2007 yılında Selçuk Üniversitesi’nde tae-kwon-do sporcuları arasında yapılmış ve  dört haftalık çinko desteğinin, dinlenme sırasında ve egzersiz sonrasında testosteron düzeylerini artırdığı görülmüş2.

Yatmadan önce 3 kapsül alabilirsiniz.

Hakkımızda
Sporcu besinleri dünyasının en yeni, en dinamik ve tüketiciye en yakın markasıyız. Ürünlerimiz Türkiye’de 1996 yılından beri sporcu besinleri alanında Türkiye’nin öncü olan Farmatek tecrübesi ve güvencesi ile üretiliyor. Mysupplement markası, Farmatek ailesinin üreticiden tüketiciye aracısız modelidir.

Farkındayız!
Ülkemizde artan maliyetlerden dolayı kaliteli ham madde ile üretilmiş supplement ürünlerin ulaşım her geçen gün zorlaşmaktadır.

Bu yüzden yanınızdayız!
Farmatek ailesi olarak bu zor süreçte her zaman olduğu gibi önceliğimiz etiket değerlerine %100 sahip, en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmak.

Ham maddelerimiz Avrupa’dan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden geliyor. Satın alma ve lojistik maliyetlerini sporcu besinleri sektöründeki 20 seneyi aşkın tecrübemiz ile optimize ediyor ve yüksek adette üretim yaparak ürünleri sizlere en uygun fiyatta sunabiliyoruz.

Farmatek olarak ürünlerimizi kendi tesisimizde GMP kalitesinde üretiyoruz. Hiçbir aracı olmadan sadece mysupplement.com.tr web sitemiz üzerinden sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede en yüksek kaliteyi, optimum fiyat ile sizlerle buluşturabiliyoruz. Dünyada büyük başarı kazanmış bu satış sistemini şimdi Farmatek güvencesi ile sizlere ulaştırıyoruz.

Besin Bilgileri
Porsiyon Büyüklüğü:3 Bitkisel Kapsül
Porsiyon Sayısı:30
Her Porsiyon İçin Miktar
Magnesium ( as Magnesium Bisglisinate) 225mg
Çinko/Zinc ( as Zinc L-Asprtate ) 15mg
Vitamin B6 10mg
Kullanım Bilgisi:Yetişkinlerin aç karnına günde 1 servis (3 bitkisel kapsül) ürünü tüketmeleri tavsiye edilir. Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve enzirme dönemi ile hastalık durumlarında dokturunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Takviye edici gıdadır.

Benzer Ürünler

Kazancınız 202,50 TL
Mysupplement Creatine Monohydrate

Mysupplement Creatine Monohydrate Aromasız 1000g

1.350,00 TL 1.147,50 TL

DETAYLI İNCELE
Kazancınız 111,00 TL
Mysupplement Doypack Creatine Monohydrate

Mysupplement Doypack Creatine Monohydrate Aromasız 506g

740,00 TL 629,00 TL

DETAYLI İNCELE
Kazancınız 72,00 TL
Mysupplement Preworkout N.O.Turn

Mysupplement Preworkout N.O.Turn Vişne 450g

480,00 TL 408,00 TL

DETAYLI İNCELE
Kazancınız 82,50 TL
Mysupplement Doypack Arginine Powder

Mysupplement Doypack Arginine Powder Aromasız 506g

550,00 TL 467,50 TL

DETAYLI İNCELE

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Üretim
Üretim kalitesini garanti edebilmek için ürünlerimizi fason olarak değil kendi tesislerimizde üretiyoruz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.