KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR
Erkekler için Takviye Vitamin Rehberi

Erkekler için Takviye Vitamin Rehberi

Takviye denince erkeklerin aklına ilk olarak protein tozu, kreatin ve karnitin gelir. Bunlar kaslanmaz ve zayıflamak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayan besin takviyeleridir. Peki dizi ağrıyanlar, uyumakta zorluk çekenler ya da gün içerisinde halsiz olanlar ne kullanmalı? Bunun cevabını vermek için hangi besin takviyesinin ne işe yaradığını, yalın bir biçimde sizlere sunuyoruz. Listeye göz atın ve sorununuz için en faydalı ürünü seçin.

Gün içerisinde göbeğim erisin istiyorum!

O halde yeşil çay içmelisiniz! Yeşil çay, yapısı itibariyle dört dörtlük bir yağ yakıcıdır. İhtiva ettiği epigalokateşin galat isimli asit (EGCG), metabolizmayı ve yağ yakışını hızlandırır. Prof. Dr. Pieter Cohen önderliğinde araştırma yapan uzmanlar, 76 denekten aynı diyet programını takip etmelerini istedi. Deneklerden bazılarına 270 milligramlık yeşil çay hapı, diğerlerineyse yalancı ilaç (plasebo) verildi. Yeşil çay takviyesi alanların, almayanlara göre yüzde 15 daha fazla kilo verdiği gözlendi.

İki öğün arasında acıkıyorum

Açlık krizlerini krom pikolinat ile yenebilirsiniz. Krom az rastlanan bir mineral olduğu için bu besinden yeterince almanız pek mümkün değil. Ayrıca fazla tükettiğimiz şeker de vücutta zaten sınırlı sayıda bulunan kromun çok daha hızlı harcanmasına neden oluyor. Krom, kan şekerinizi normal seviyede tutmaktan sorumlu olan insüline duyarlılığımızı artırır. Bu nedenle kromun besin takviyesi olarak alınması, şeker düşüşü sonucunda ortaya çıkan açlık krizlerini önlemek ve fazla kilo almamak için gereklidir.

Antrenman öncesi hep yorgun hissediyorum

Patronunuzun istediği işleri bir türlü yetiştiremiyor musunuz? Belki işinizi sevmiyorsunuzdur, belki de yorgunluktan kafanızı kaldırıp işlere odaklanamıyorsunuzdur. Eğer sorununuz ikincisiyse tavsiyemiz, koenzim Q10. Vücudumuzda doğal olarak salgılanan bu madde, kas hücrelerinin oksijen taşıma kapasitesini artırır. Koenzimin depolanmış yağın enerjiye dönüşmesini kolaylaştırdığı da araştırmacılar tarafından ispatlandı. Güney Kore’de kronik yorgunluktan şikayetçi kişiler üzerinde yapılan bir araştırma, günde 100 miligram koenzim Q10 alanların, üç hafta içinde yüzde 90 iyileşme gösterdiğini ortaya çıkardı. Bu arada eğer sorununuz işinizi sevmemekse, koenzimin buna faydası olmayacaktır. Tavsiyemiz gazetelerin kariyer sayfalarına göz atmanız.

Kaslarım istediğim kadar hızlı gelişmiyor

O halde amino asit takviyesi alma zamanınız gelmiş demektir. Spor yapıyorsunuz ve kaslarınızı yeteri kadar gelişemediğinizden mi şikayetçisiniz? O zaman sizi doğru adrese yönlendirelim. Vücutta kas büyümesinden sorumlu olan toplam 22 aminoasit vardır. Bunların sekiz tanesi organizmada üretilmez. Mutlaka dışarıdan besinlerle alınmaları gerekir. Uzmanlar, antrenmandan bir saat önce ve hemen sonrasında alınan aminoasitlerin, kas gelişimini büyük ölçüde desteklediğini belirtiyor. Spor salonunda geçirdiği saatlerin boşa gitmesini istemeyenlere şiddetle tavsiye ederiz.

İndirimli
Kazancınız 61,60 TL
Mysupplement Creatine Monohydrate

Mysupplement Creatine Monohydrate Aromasız 125g

280,00 TL 218,40 TL

DETAYLI İNCELE
İndirimli
Kazancınız 118,80 TL
Mysupplement Whey Protein

Mysupplement Whey Protein Bisküvi 414g

540,00 TL 421,20 TL

DETAYLI İNCELE
%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Üretim
Üretim kalitesini garanti edebilmek için ürünlerimizi fason olarak değil kendi tesislerimizde üretiyoruz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.